Kredyt Ratalny
w Twojej placówce

Czym jest Paymed

Paymed, to bezpieczny i wymagający minimum formalności bankowy kredyt przeznaczony na finansowanie usług medycznych oraz sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Dzięki naszemu systemowi więcej Pacjentów stać będzie na usługi w Państwa Placówce. Współpraca z Paymed nic nie kosztuje a przyniesie wymierne korzyści.

Oferta stworzona z myślą o klientach Państwa placówki

Państwa Pacjenci otrzymają nową formę płatności w postaci kredytu ratalnego. Wszystkie formalności są bezpłatne a decyzja kredytowa nawet w 3 minuty.

Placówka całą kwotę otrzymuje od razu a Pacjenci spłacają raty do banku.

Oferta stworzona z myślą o klientach Państwa placówki

Korzyści dla placówki

 
ico-zero

Brak kosztów współpracy

Zarówno materiały promocyjne, wsparcie marketingowe, koszty udzielania kredytów jak i zaawansowany system rezerwacji wizyt online są dla Państwa całkowicie bezpłatne. Na tej współpracy możecie tylko zyskać.
ico-clients

Więcej klientów

Wprowadzenie dodatkowej formy finansowania usług w Państwa placówce będzie dodatkowym argumentem przekonującym Pacjentów do zakupów. Da też dostęp do usług medycznych od zaraz, bez czekania na zgromadzenie środków. Poszerzy także wachlarz usług, na które wcześniej nie było Pacjentów stać.
ico-safe

Bezpieczeństwo transakcji

Całkowitą zapłatę za usługę otrzymacie Państwo przed realizacją usługi. Placówka nie ponosi żadnego ryzyka związanego ze spłatą kredytu. Bezpieczeństwo realizacji transakcji gwarantowane jest przez największe banki współpracujące z Paymed.
ico-marketing

Wsparcie marketingowe

Oferujemy wszechstronne wsparcie marketingowe. Otrzymacie Państwo pakiet materiałów informacyjnych, promocję na Facebooku, profil placówki w wyszukiwarce Paymed.pl oraz systemie rezerwacji online. Nazwy partnerów będą prezentowane przy wszystkich kampaniach reklamowych Paymed.
ico-online

System rezerwacji online

Bezpłatne udostępnimy Państwu system rezerwacji wizyt online, widget do rezerwacji wizyt na stronie placówki, indywidualny adres www w systemie rezerwacji, katalog biznesów z prezentacją oferty wraz z opiniami klientów.
ico-house

Finansowanie dla lekarzy i placówek

Dla naszych partnerów, zarówno lekarzy jak i placówek, przygotowaliśmy dedykowane produkty finansowe na preferencyjnych warunkach. Prosimy o kontakt a nasz konsultant przedstawi ofertę na kredyty gotówkowe, inwestycyjne czy hipoteczne.

Zostań partnerem Paymed!

Zadzwoń: 22 908 108 (pon. - pt. 9-18)

Wyślij formularz kontaktowy. Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie o wybranej porze, doradzi i odpowie na interesujące Cię pytania.

Imię i nazwisko
*
Numer telefonu
*
Adres e-mail
*
Pora kontaktu
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Paynation Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.